Inwestycje publiczne

BCB Business Park Gdańsk pozyskał nowego najemcę

bcb-business-park

W kwietniu 2019 roku swoje miejsce w BCB Business Park znalazła spółka należąca do jednego z największych koncernów technologicznych na świecie, będąca jednym z czołowych dystrybutorów metali i tworzyw sztucznych w Polsce. Spółka wynajęła ok. 230 metrów kw. powierzchni biurowej wraz z miejscami postojowymi.

Nasz Klient zdecydował się na najem powierzchni w BCB Business Park m.in. ze względu na dogodną lokalizację oraz standard oferowanej powierzchni. Sprawne przeprowadzenie procesu było możliwe dzięki elastycznemu podejściu do rozmów i sprawnemu działaniu działu leasingu BCB Business Park – komentuje Konrad Zajkowski, kierownik biura regionalnego NAI Estate Fellows.

BCB Business Park, zlokalizowany w sąsiedztwie Portu Lotniczego w Gdańsku oferuje ciekawe rozwiązania dla klientów, którzy szukają alternatywy dla często zakorkowanego centrum miasta. Jest to również miejsce, w którym klienci będą mieli potencjał do rozwoju, ze względu na skalę inwestycji. Kolejny etap, Budynek B3, którego rozpoczęcie planowane jest w III kw. bieżącego roku dostarczy na rynek ok. 10 tys. m etrówkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

Inwestycja BCB Business Park powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, w ramach idei tzw. Airport City Gdańsk. Każdy z trzech biurowców to około 10 metrów kw. powierzchni klasy A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora