Informacje dnia

Baltic Wave – nowy condohotel powstaje w Kołobrzegu

Baltic_Wave (1)

Luksusowy hotel Baltic Wave oferuje 468 apartamentów sprzedawanych w systemie condo. To unikatowy wśród nadmorskich inwestycji projekt łączący w sobie wyjątkową lokalizację, nowoczesną architekturę oraz szereg udogodnień zwiększających potencjalny zysk z inwestycji.

Rozpoczęto przedsprzedaż luksusowych apartamentów w condohotelu Baltic Wave w Kołobrzegu. W ofercie dostępnych jest 468 lokali o powierzchni od 29 metrów kw. do 130 metrów kw., które administrowane będą przez renomowanego operatora hotelowego. Obiekt wyposażony będzie w dwupoziomowy garaż podziemny. Projekt jest wyjątkowy na skalę kraju. Posiada wszystkie najważniejsze cechy warunkujące sukces apartamentom pod wynajem, takie jak: wyjątkową lokalizację, bajeczny widok, wysoki standard oraz bogatą infrastrukturę.

Budowa 14-kondygnacyjnego obiektu ruszyła we wrześniu 2019 roku, a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2021 roku. Powierzchnia całkowita condohotelu wyniesie 44 367 metrów kw., a użytkowa 40 907 metrów kw. Prace ziemne oraz ściany szczelinowe wykonuje spółka Soletanche Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, natomiast generalne wykonawstwo objęła spółka Silvernix sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Nieruchomość powstaje na działce o powierzchni 6 762 metrów kw. zlokalizowanej w centrum dzielnicy uzdrowiskowej w Kołobrzegu, między ul. Kasprowicza, Kołłątaja i Kościuszki.
Za realizację inwestycji odpowiada spółka Baltic Wave Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, skupiająca specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z branży deweloperskiej i hotelowej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora