Informacje dnia

ANTCZAK Construction z nowymi kontraktami komercyjnymi w Wielkopolsce

Hala Exelus pod Kaliszem
Generalny wykonawca z Kalisza realizuje liczne umowy na budowę hal przemysłowych i magazynowych dla znanych marek w Wielkopolsce. A do portfolio projektów dodaje również duże inwestycje miejskie w Jarocinie i Kaliszu.

Nestle, Exalus i Besser w Wielkopolsce
W Wielkopolsce, skąd wywodzi się FB ANTCZAK, firma również nie zwalnia tempa. Właśnie zakończyła realizację hali magazynowo – produkcyjnej z częścią socjalną dla nowoczesnej tłoczni aluminium – Exalus, zlokalizowanej w Kucharach pod Kaliszem. Umowa obejmowała budowę hali o powierzchni ponad 21 800 mkw z częścią socjalną o powierzchni 980 mkw.
Zakończenie prac i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie zaplanowano na styczeń 2020 r.

Centrum sportowe w Jarocinie
W Jarocinie ANTCZAK Construction realizuje nowoczesne centrum sportowo – rekreacyjne. Wykonawca zbuduje trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 4 000 mkw za kwotę 25,2 mln zł.
Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2021 roku.

Sortownia odpadów Orli Staw
Kaliska firma zaprojektuje i wybuduje również halę sortowni w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Orli Staw w Prażuchach Nowych pod Kaliszem. Inwestycja o wartości ponad 12,7 mln zł. to jeden z etapów modernizacji zakładu. Pracę zakontraktowane przez FB ANTCZAK zostaną zakończone w I kwartale 2021 r.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora