Informacje dnia

Andersia Business Centre w Poznaniu rozpoczyna komercjalizację

Andersia Business Centre

W biurowcu Andersia Business Centre położonym w centrum Poznania rozpoczął się proces rekomercjalizacji. Już na koniec lutego przyszłego roku budynek zaoferuje nieco ponad 4 tys. metrów kw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A+, rozlokowanej na 3 kondygnacjach. Polski Holding Nieruchomości S.A. prowadzi zaawansowane rozmowy z przyszłymi najemcami.

Andersia Business Centre to nowoczesna powierzchnia biurowa położona w ścisłym centrum Poznania – zaledwie 50 m od ul. Półwiejskiej, Starego Browaru oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 14 tys. mkw. Budynek został oddany do użytkowania w listopadzie 2012 r. i jako jeden z pierwszych biurowców w Poznaniu uzyskał certyfikat LEED na poziomie Gold. W lipcu 2015 r. wszedł w skład portfela Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i od tego czasu był w 100% skomercjalizowany.

Biurowiec wyróżnia się na tle innych budynków w Poznaniu zarówno ponadczasową architekturą, jak i parametrami technicznymi. Poza standardowymi dla budynków klasy A elementami, takimi jak podnoszona podłoga i podwieszany sufit, biurowiec zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz dzięki w pełni przeszklonej fasadzie.

Możemy śmiało powiedzieć, że Andersia Business Centre to jeden z najlepszych biurowców w Poznaniu jeśli chodzi o lokalizację, jak i standard budynku. Duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców potwierdza nasze założenia, dlatego jestem przekonany, że rozpoczęty właśnie proces rekomercjalizacji zakończymy z pełnym sukcesem – podkreślił Tomasz Sztonyk, Członek Zarządu ds. zarządzania aktywami nieruchomościowymi Polskiego Holdingu Nieruchomości.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora