Informacje dnia

8 nowych lokali handlowych wynajętych przez Empik od początku roku

empik

Sieć Empik liczy aktualnie 248 lokali handlowych. Od początku 2018 na mapie pojawiły się nowe salony: w Galerii Katowickiej, w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu oraz w szczecińskim Molo, 5 istniejących lokali przemodelowano.

Na tym nie koniec – w marcu swoją premierę będą miały Empiki w Tychach (Gemini), we Wrocławiu (Auchan Bielany) a na początku kwietnia – w Gnieźnie (Galeria Piastova) i w Poznaniu (Komorniki).

Sieć przebudowuje wybrane salony do  formatu Future Store. – Z naszych flagowych sklepów metamorfozę przejdą w najbliższych miesiącach na przykład Empik w Galerii Krakowskiej oraz Empik w Złotych Tarasach. Po przebudowie będą to nowoczesne sklepy w ciekawej architekturze z licznymi udogodnieniami dla klientów – informuje Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Grupy Empik.

Koncept księgarni MOLE MOLE, który  miał swoją premierę zaledwie 10 miesięcy temu, liczy już 30 salonów – własnych oraz w modelu franczyzownym. Do końca 2018 roku w całej Polsce zadebiutuje jeszcze min. 10 nowych MOLE MOLE. Najbliższe otwarcia planowane są w Poznaniu (Plaza), Toruniu (przy Rynku), Warszawie i Koszalinie (Emka).


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora