Informacje dnia

175 000 złotych od Prologis dla najlepszych studentów logistyki

8883162a197fb5fceb34100559686c2c
Prologis po raz czternasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”.

Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki, po raz czternasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”. Nagrody zostały wręczone 28 września na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.
Łączna wartość stypendiów, ufundowanych przez Prologis dla studentów poznańskiej uczelni w ramach wszystkich edycji konkursu, wyniosła aż 175 000 złotych.
Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2018/2019 w trzech kategoriach:
  • Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężyła praca Przemysława Filipiaka pt. „Ocena funkcjonalności wybranych systemów CRM w przedsiębiorstwie obsługującym wiele branż”, napisana pod kierownictwem dra inż. Romana Domańskiego,
  • Najlepsza Praca Licencjacka, w której nagrodę otrzymała Karla Wesołowska za pracę pod tytułem: „Procesy realizacji zamówień w firmie EKOL LOGISTICS i możliwości ich poprawy” napisana pod kierownictwem dra inż. Adama Kolińskiego,
  • Najlepszy Absolwent – tytuł przyznano Dariuszowi Kisielewiczowi za najwyższą średnią ocen na poziomie 4,89 oraz zaangażowanie w działalność naukową uczelni.
 „W Prologis promujemy aktywnych i pracowitych ludzi. Dlatego w ramach programu „Prologis Najlepszym” nagrodziliśmy w sumie 37 wyróżniających się studentów i przyznaliśmy nagrody pieniężne o łącznej wartości aż 175 000 złotych. Laureaci „Prologis Najlepszym” mają otwarte drzwi do kariery w logistyce i wkrótce wywrą widoczny wpływ na kształt rynku magazynowego w Polsce. Jestem przekonana, że większością z nich spotkamy się też w przyszłości jako partnerzy w biznesie” – powiedziała Renata Kocemba, Marketing & Communications Coordinator CEE w Prologis.
Każdy z tegorocznych zwycięzców otrzymał stypendium finansowe w wysokości 4 000 złotych ufundowane przez firmę Prologis.
Z portfolio ponad 1,85 miliona metrów kwadratowych powierzchni logistycznych i przemysłowych Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce (stan na 30 czerwca 2019 r.).

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora