rynek nieruchomości na wynajem

Wydawnictwo WSIP pozostaje w biurowcu Equator II w Warszawie na kolejnych 5 lat

Equator_II_fot

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych
w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, przedłużył umowę najmu z Wydawnictwami Szkolnymi i Pedagogicznymi w biurowcu Equator II.

Equator II  położony jest w Alejach Jerozolimskich, na pograniczu Śródmieścia i Ochoty i Warszawie. Oddany do użytku w 2011r, 14-piętrowy budynek klasy A dysponuje powierzchnią o wartości 23 100 mkw. GLA.
Powierzchnia zajmowana przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w Equator II wynosi 2 459 mkw. Umowa z CPIPG została przedłużona na ponad 5 lat.

„Ogromnie cieszymy się z zaufania, jakim obdarzył nas kolejny prestiżowy najemca – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, przedłużając umowę najmu o ponad 5 lat. Mamy nadzieję, że przejście na właścicielski model zarządzania w Equator II pozytywnie wpłynie na zacieśnianie relacji z obecnymi w biurowcu firmami, a także na stałe podnoszenie komfortu pracy i standardów obsługi, co pozwoli na utrzymanie wysokiego poziomu najmu w perspektywie długoterminowej.” – komentuje Agnieszka Ciupak, Head of Leasing Office w CPIPG Polska.

Obecnie CPIPG jest właścicielem 14 biurowców w Warszawie (zarządza właścicielsko trzynastoma z nich), o łącznej powierzchni przekraczającej 314 000 mkw.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora