Konferencje

Wydarzenia PlayFair, które łączy ze sobą świat biznesu oraz artystów w celu podjęcia debaty już 4 listopada br.

WALDEMAR_OLBRYK_27

W dniu 4 listopada na scenie Kina Wytwórnia w Łodzi wśród prelegentów spotkamy m.in. Natalię Przybysz, Misię Furtak, Zosię Zochniak z Ubrania do Oddania czy przedstawicieli takich firm jak Archicom S.A., ABB, Echo Investment, OTCF S.A., Wege Siostry, Żabka Group.

Całość będzie uzupełniona wiedzą ekspercką z Microsoft i Politechniki Łódzkiej. PlayFair to seria paneli dyskusyjnych, które swoimi założeniami wychodzą daleko poza standardową debatę. Reprezentanci mody cyrkularnej, urbaniści, przedstawiciele sektora nieruchomości, przemysłu czy branży retail, muzycy, artyści, naukowcy, propagatorzy wegańskiego odżywiania. Wszyscy spotykają się, by mówić na temat zrównoważonej mody, zwinnego projektowania miast, cyrkularności w branży artystycznej. Przedstawią także koncepcję działania green kaizen, którą możemy w każdej chwili zastować, każdego dnia.

Organizatorom zależało na stworzeniu platformy do dyskusji na temat środowiska i wpływu człowieka podczas wydarzenia, które gromadzi uczestników wywodzących się z różnych sektorów, mających różne doświadczenia.

Zaproszeni prelegenci PlayFair podczas swoich dysksusji dotyczących cyrkularnego obiegu w branży artystycznej, modowej, tworzeniu przyjaznych miejsc do życia czy po prostu prowadzenia odpowiedzialnego biznesu, przybliżą słuchaczom koncepcję green kaizen czy osobistego zaangażowania w zmianę.

– To nowa jakość w mówieniu o ESG. Nie chcąc być posądzeni o green washing, chcemy, by te dyskusje były jakościowe i przede wszystkim wychodzące poza ramy wydarzenia. Naszym celem jest wzajemna inspiracja, stąd interdyscyplinarny charakter każdej z debat – mówi Waldemar Olbryk, prezes Archicom S.A., jeden z pomysłodawców PlayFair.

Partnerami panelu jest Archicom S.A., ABB, 4F, Microsoft, Wege Siostry, Żabka, Port Łódź i Politechnika Łódzka.