Informacje dnia

Webinar: Jak rozwijać biznes w Hiszpanii, Portugalii i Brazylii, także w trakcie pandemii

helloquence-61189-unsplash
Santander Bank Polska zaprasza na kolejny z cyklu bezpłatnych webinarów dla przedsiębiorców. Spotkanie online będzie poświęcone aktualnej sytuacji gospodarczej i możliwościom rozwoju biznesu w relacji z partnerami z Hiszpanii, Portugalii oraz Brazylii. Webinar odbędzie się 8 września br., w godz. 10:00-12:30.

 

W trakcie spotkania eksperci będą dyskutowali m.in. o uwarunkowaniach kulturowych i aspektach prawnych oraz sektorach z największymi potencjałami wzrostu. Odpowiedzą także na pytanie, co trzeba wziąć pod uwagę przy ekspansji na nowy rynek, ze szczególnym uwzględnieniem Hiszpanii, Portugali i Brazylii. Przedsiębiorcy będą mieli również okazję zapoznać się z narzędziami i rozwiązaniami dostępnymi w banku, które mogą okazać się przydatne przy wprowadzaniu firmy na rynek zagraniczny.

Webinar poprowadzą: Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, Zuzanna Gołębiewska, Dyrektor Biura Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej, Anita Siemińska, Operations Manager Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, a także Adam Styś, International Business Manager, Santander Bank Polska.