Informacje dnia

Trzy magazyny w Bielsku-Białej w całości skomercjalizowane, trwa budowa kolejnego obiektu

DCIM100MEDIADJI_0133.JPG

Panattoni buduje kolejny magazyn w Bielsku Białej. W chwili obecnej rozpoczęła się budowa kolejnego, czwartego już obiektu logistycznego.

Deweloper zwiększa podaż powierzchni magazynowej w mieście. W chwili obecnej trwa budowa Panattoni Park Bielsko Biała IV. W trakcie budowy są trzy obiekty, które dostarczą na lokalny rynek łącznie 96 000 m kw. powierzchni. Obiekty przejdą certyfikację BREEAM na poziomie Very Good.

Marek Dobrzycki, Managing Director z Panattoni mówi: „Branża motoryzacyjna pełni bardzo ważną rolę w mocnej pozycji gospodarczej i przemysłowej Bielska-Białej, ale główną siłą miasta jest proinwestycyjna polityka władz. Takie podejście doprowadziło do tego, że stolica Podbeskidzia może poszczycić się drugim największym wskaźnikiem zarejestrowanych firm na 1000 mieszkańców w całym województwie. W Bielsku-Białej działa ponad 26 600 przedsiębiorstw, a dostarczając kolejne powierzchnie magazynowe i produkcyjne wspieramy ten błyskawiczny rozwój”. I dodaje: „Kiedy wchodziliśmy do miasta z pierwszą inwestycją, zaplecze magazynowe w Bielsku-Białej praktycznie nie istniało. Cieszy nas, że w parze z naszym rozwojem w regionie, rozwija się zarówno rynek, jak i całe miasto – nie tylko w aspekcie gospodarczym i biznesowym, ale też infrastrukturalnym, czy nawet kulturalnym i sportowym”.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora