Biurowce

Rusza budowa biurowca Generation Park na warszawskiej Woli

Generation Park_rondoPrzy rondzie Daszyńskiego w Warszawie wyrośnie kolejny biurowiec – w ramach I etapu kompleksu Generation Park. Inwestorem jest Skanska. Generation Park dostarczy łącznie niemal 84 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, certyfikowanej na poziomie LEED Platinum.

O projekt architektoniczny zadbała renomowana pracownia JEMS architekci.Układ budynków kompleksu został zaplanowany tak, aby pomiędzy nimi utworzył się wewnętrzny pasaż z zielenią, trawnikami i małą architekturą, otwarty dla wszystkich, bogatą w kawiarnie, restauracje i punkty usługowe.

Kompleks Generation Park docelowo składać się będzie z trzech biurowców – dwóch o łącznej powierzchni najmu ok. 40 000 mkw. oraz 140-metrowej wieży oferującej ponad 44 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej. Inwestycja zapewni 600 miejsc parkingowych oraz ok. 370 miejsc dla rowerów.

Pierwszy etap projektu będzie budynkiem o 11 kondygnacjach naziemnych i dwóch podziemnych. Jego zakończenie jest zaplanowane na IV kwartał 2017.Generation Park będzie największym projektem zrealizowanym przez Skanska w regionie CEE i zapewni 84 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, certyfikowanej na poziomie LEED Platinum.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora