Z życia spółek

Nowy Prezes BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowej i Wschodniej

Marcin_Klammer

W dniu 4 czerwca br. nowym Prezesem Zarządu BNP Paribas Real Estate na region Europy Środkowo-Wschodniej został Marcin Klammer. Zastąpił on na stanowisku Prezesa Zarządu Patricka Delcol, który zarządzał firmą od 2013 roku.Klammer będzie nadzorował rozwój wszystkich linii biznesowych.

Marcin ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na europejskiej scenie nieruchomości i doradztwa inwestycyjnego. Posiada wszechstronną wiedzę, a jego nominacja jest potwierdzeniem planów rozwojowych BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej. Marcin będzie kontynuował pomyślny rozwój naszych linii biznesowych w tym regionie, w czym w jego nowej roli będzie wspomagany przez wszystkie nasze zespoły biznesowe. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w tym wyzwaniu” – powiedział Lauric Leclerc, Zastępca dyrektora Generalnego BNP Paribas Real Estate, odpowiedzialny za międzynarodowe doradztwo i zarządzanie nieruchomościami.

Marcin Klammer jest uznanym menedżerem rynku nieruchomości komercyjnych. Poza doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach, Marcin Klammer prowadził również konsultacje i projekty budowlane dla klientów z sektorów nieruchomości komercyjnych, handlowych, obiektów przemysłowych, hotelarskich, mieszkaniowych i infrastruktury.