rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Nowe mieszkania w Krakowie już w sprzedaży

MWM Pianistow I 17
Rozpoczęła się sprzedaż kolejnego etapu osiedla Mieszkaj w Mieście w Krakowie. Projekt inwestycji określanej mianem Osiedla Wizjonerów, przygotowała renomowana pracownia architektoniczna Medusa Group.

Obok zrealizowanych już etapów: Naukowców (budynki: A, B, C), Wizjonerów (D, E), Kompozytorów (F, G) i Aktorów (H) deweloper zdecydował się na nadanie kolejnemu, ośmiokondygnacyjnemu budynkowi, nazwy Pianistów (I).
Etap Pianistów to 141 mieszkań o bardzo zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do ponad 100 m2 oraz układach, które pozwalają dopasować funkcjonalność do indywidualnych potrzeb. W ofercie dostępne są mieszkania od jedno- do czteropokojowych. Wszystkie posiadają balkony lub tarasy, a w przypadku części mieszkań zlokalizowanych w parterze, także ogródki.
Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 99 komórek lokatorskich i 196 miejsc postojowych. Wszystkie znajdują się na dwupoziomowym parkingu podziemnym. Ich liczba jest większa niemal o 40% od liczby mieszkań.

Budowane przez Henniger Investment S.A. osiedle ma być samowystarczalną dzielnicą wpisującą się w coraz bardziej popularną ideę 15-minutowego miasta. Z ofertą można zapoznać się na stronie internetowej dewelopera, który jako pierwszy na krakowskim rynku uruchomił dostępną on-line Smart Makietę 3D.

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów otrzymało dwukrotnie tytuł Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi (2019, 2020). Na osiedlu działają bowiem m.in. dwa żłobki, przedszkole, gabinet pediatry czy klub osiedlowy z dedykowaną ofertą dla rodziców z małymi dziećmi. Inwestycja wyróżniona została także prestiżowymi nagrodami European Property Awards. Wśród nich aż trzykrotnie w kategorii Residential Development (2018, 2019, 2020). Wszystko w uznaniu wysokich walorów architektury oraz filozofii osiedla bazującego na najlepszych tradycjach urbanistycznych dzięki projektowi znanej pracowni projektowej Medusa Group.

mat.pras.