rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Lokum Deweloper rozpoczyna sprzedaż III etapu osiedla Lokum Salsa na krakowskim Zabłociu

lokum_salsa_2
Lokum Deweloper to deweloper, który oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie. Inwestor rozpoczyna sprzedaż III etapu osiedla Lokum Salsa znajdującego się na krakowskim Zabłociu.

Inwestycja Lokum Salsa mieści się przy ul. Klimeckiego w popularnej dzielnicy Krakowa, jaka jest Zabłocie. Do użytku zostały już oddane dwa budynki z etapów I i II. Obecnie deweloper wprowadza do oferty mieszkania z III etapu inwestycji.
W trzecim etapie inwestycji Lokum Salsa powstają funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od ok. 35 do ponad 85 m2.

– Lokum Salsa to wyjątkowy projekt, ponieważ osiedle powstaje w miejscu, które jeszcze kilka lat temu nie było dostępne dla mieszkańców Krakowa. Poprzemysłowe tereny Zabłocia przeżywają obecnie transformację, stając się nowoczesną i popularną okolicą, chętnie wybieraną zarówno do życia, jak i rozwijania biznesu. Nasza inwestycja realizowana jest przy ul. Klimeckiego, czyli w samym sercu tego odradzającego się terenu. Zależało nam na tym, żeby w projekcie osiedla Lokum Salsa nawiązać do industrialnego charakteru tego obszaru Krakowa, co, jak już widać w oddanej części inwestycji, z sukcesem udało nam się osiągnąć – mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper. – Lokum Salsa cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców, dlatego do oferty wprowadzamy kolejny, ostatni już etap osiedla. Jego realizacja jest na zaawansowanym poziomie, przekazywanie mieszkań planujemy rozpocząć w III kwartale br., dzięki temu klienci w niedługim czasie od zakupu będą mogli przystąpić do planowania aranżacji wnętrz – dodaje Michał Witkowski.