Z życia spółek

IMMOFINANZ: nowe osoby oraz awanse w strukturach firmy

biznesman
Nowe osoby oraz awanse w strukturach firmy IMMOFINANZ.

Karolina Mysińska – Maroszek, Community Manager  

Na stanowisku tym Karolina odpowiedzialna jest za kontynuację działań związanych z tworzeniem i rozwojem społeczności najemców myhive, która jest jednym z kluczowych elementów wyróżniających tę, istniejącą na rynku już ponad trzy lata, markę biurową. Funkcja ta bazuje m.in. na organizowaniu eventów i inicjatyw łączących najemców biurowych. Karolina wspiera także działania związane z wprowadzeniem w Polsce myhive 2.0 – czyli elastycznych rozwiązań biurowych IMMOFINANZ oraz budowanie świadomości marki. Karolina posiada pięcioletnie doświadczenie w obszarze komunikacji, wsparcia sprzedaży, eventów oraz CSR-u. Przed dołączeniem do zespołu IMMOFINANZ pracowała dla IPF Polska oraz TUiR InterRisk Vienna Insurance Group. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, roczny program LL.M na Virije University Brussels oraz podyplomowo – zarządzanie projektami w Szkole Głównej Handlowej.

Piotr Strzyżewski, Technical Asset Manager

Piotr, na zajmowanym stanowisku odpowiada za kwestie techniczne związane z nieruchomościami biurowymi IMMOFINANZ, w tym szczególnie w kontekście należącej do firmy od lipca 2019 roku wieży Warsaw Spire. Piotr zdobył ponad pięcioletnie doświadczenie w technicznym zarządzaniu nieruchomościami, pracując wcześniej w Cushman & Wakefield oraz SPIE Polska. Do jego obowiązków należało m.in.: utrzymanie stanu technicznego nieruchomości, nadzór i koordynację usług FM oraz zarządzanie projektami CAPEX. Piotr jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC. Jest absolwentem inżynierii środowiska na Politechnice Warszawskiej.

Aleksander Winogrodzki, Legal Counsel

Aleksander – aplikant adwokacki 3 roku Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Ukończył prawnicze studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji oraz licencjackie w Centrum Europejskim na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył również z wyróżnieniem kurs prawa brytyjskiego i europejskiego w British Law Centre prowadzony pod auspicjami Uniwersytetu Cambridge. Swoją doświadczenie na rynku pracy zdobywał na stażach w butikowych jak i dużych polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych. Od kilku lat zajmuje się obsługą prawną emisji dłużnych papierów wartościowych oraz transakcji nieruchomościowych i wewnętrzną obsługą prawną spółek jako prawnik in-house.

AWANSE:

Paweł Grzęda, Team Leader Legal

Paweł z IMMOFINANZ związany jest od 2016 roku. W tym czasie zajmował się bieżącym doradztwem prawnym dotyczącym nieruchomości biurowych i handlowych. Uczestniczył w komercjalizacjach centrów i parków handlowych, a ponadto przeprowadzał transakcje sprzedaży i kupna nieruchomości komercyjnych. Ponad 12 letnie doświadczenie w branży prawnej zdobywał pracując w sądzie administracyjnym, samorządowym kolegium odwoławczym oraz w kancelariach prawnych. Paweł ukończył studia na Wydziale Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, był stypendystą programu Erasmus na wydziale prawa Universidade da Coruña; oprócz aplikacji sądowej przy Sądzie Apelacyjny w Poznaniu. Ukończył także dwuletnie szkolenie zorganizowane przez Naczelny Sąd Administracyjny.

Paulina Rzepa, Asset Manager Retail

Paulina związana jest z IMMOFINANZ od 2018 roku. W tym czasie wspierała m.in. dział developmentu, przede wszystkim w zakresie projektów dotyczących portfela parków handlowych pod marką STOP SHOP. Marką tą opiekuje się także w ramach aktualnie zajmowanego stanowiska. Paulina była odpowiedzialna m.in. za ostatnią fazę przed otwarciem i samo otwarcie STOP SHOP Siedlce, tj.  największego parku handlowego firmy pod tym brandem w Polsce. Jest absolwentką studiów inżynieryjnych i magisterskich wydziału Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej o specjalności kataster i gospodarka nieruchomościami. Ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej z wyceny nieruchomości.

Piotr Latuszek, Senior Procurement Manager

W strukturach IMMOFINANZ pracuje od maja 2017 roku, od początku odpowiedzialny jest za kwestie zakupów dla całego portfela nieruchomości firmy w Polsce. Po awansie na stanowisko seniorskie dodatkowo prowadzi kompleksowo od strony zakupów wdrożenie myhive 2.0 – czyli elastycznych rozwiązań biurowych IMMOFINANZ, które niebawem będą oferowane na rynku. Posiada ośmioletnie doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego procurementu, pracując na stanowiskach specjalisty ds. zakupów dla takich firm jak Eiffage Polska oraz Salini Impregilo. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku zarządzania oraz administracji. Ukończył także studia podyplomowe menadżera zakupów w Szkole Głównej Handlowej.

 

IMMOFINANZ to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską.

Źródło: IMMOFINANZ.