rynek nieruchomości na wynajem

Firma Regus otworzy biuro serwisowane w poznańskim Okrąglaku

Okrąglak_low res

Nieruchomość komercyjna Okrąglak położona jest w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Mielżyńskiego 14. Obiekt pozyskał nowego najemcę.

Do grona najemców ikonicznego poznańskiego budynku Okrąglak dołączy Regus, jeden z wiodących operatorów biur serwisowanych. Firma wynajęła około 1455 m kw. powierzchni na dwóch piętrach. W transakcji właścicielowi nieruchomości doradzała firma Savills. Elastyczne biura będą dostępne dla najemców budynku i klientów zewnętrznych od września 2022 roku.

„Poznań to niezwykle atrakcyjne miasto dla przedsiębiorców. Jest wiodącym ośrodkiem biznesowym, przemysłowym i turystycznym w zachodniej Polsce, w którym dostrzegamy bardzo duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości biura, dostępne na elastycznych warunkach najmu. Cieszymy się, że nasze usługi będą dostępne w tak rozpoznawalnym w skali całego kraju budynku, będącym jednym z symboli Poznania” – mówi Pawel Ornatek, Country Manager Poland, Regus.

„Okrąglak powstał na przełomie lat 40. i 50. XX wieku w miejscu Banku Cukrownictwa. W 2012 r. przeszedł gruntowy remont, w ramach którego zmieniona została jego główna funkcja, z handlowej na biurową. Okrąglak na swoją siedzibę wybierają firmy, które cenią sobie nowoczesność, centralną lokalizację, dobre doświetlenie i przyjazność środowisku oraz prestiżowy charakter budynku. Teraz najemcy budynku będą mogli dodatkowo korzystać z usług i infrastruktury firmy Regus, a sam budynek otworzy się również na firmy zainteresowane mniejszymi modułami biurowymi na elastycznych warunkach najmu” – mówi Piotr Skuza, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora