rynek nieruchomości na wynajem

Dr. Schneider Automotive Polska wybiera nieruchomość komercyjną w Jeleniej Górze

samuel-zeller-14256-unsplash
Nieruchomości komercyjne w Jeleniej Górze przyciągają najemców. Przedsiębiorstwo Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., należąca do Grupy przedsiębiorstw Dr. Schneider, już w drugim kwartale br. wprowadzi się do Panattoni Park Jelenia Góra.

Eksperci BNP Paribas Real Estate Poland doradzali firmie z branży automotive w poszukiwaniu nowej lokalizacji produkcyjnej i w negocjowaniu warunków umowy. Na powierzchni 7439 m² oraz 4293 m² antresoli produkcyjnej powstanie zakład produkujący części między innymi do samochodów elektrycznych.

Rynek powierzchni logistycznych i przemysłowych wzdłuż zachodniej granicy, mimo że jest stosunkowo młody, rozwija się bardzo dynamicznie i ma przed sobą bardzo dobre perspektywy. Uruchomienie i odpowiednie wyposażenie nowego zakładu produkcyjnego w Jeleniej Górze to dla Dr. Schneider decyzja, która umożliwi dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Nowoczesny obiekt, doskonała znajomość lokalnego rynku, duży ośrodek miejski po sąsiedzku, doświadczenia we współpracy z samorządem, solidna infrastruktura i lokalizacja na skrzyżowaniu różnych korytarzy transportowych – to wszystko stwarza bardzo stabilny fundament do ekspansji – podkreśla Robert Pawłowski, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland.

W Panattoni Park Jelenia Góra na powierzchni 7439 m² oraz 4293 m² antresoli produkcyjnej firma otworzy zakład produkujący podzespoły do samochodów, w tym również samochodów elektrycznych takich m.in. marek jak: Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Ford, GM, Jaguar, Lamborghini, Land Rover, Mercedes- Benz AG, Porsche, Skoda, Stellantis, Toyota, Volvo, VW.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora