Informacje dnia

Digitalizacja staje się standardem na rynku nieruchomości w Polsce?

Digitalizacja rynku nieruchomosci

Digitalizacja w branży nieruchomości staje się coraz bardziej widoczna. Spółki Cordia Polska oraz 7R podpisały długofalowe umowy o współpracy z BauApp.

BauApp to twórca wyjątkowo efektywnej, a zarazem intuicyjnej aplikacji mobilnej, dostosowanej do specyficznych potrzeb firm, które działają na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.
Deweloper, który realizuje swoje projekty inwestycyjne w Warszawie, Krakowie i Trójmieście, ma zamiar wdrożyć aplikację. Digitalizacji zostaną poddane także procesy administracyjny na budowach planowanych nowych inwestycji dewelopera w Poznaniu.
Firma 7R, która prężnie działa na rynku magazynowym również poddaje się procesowi cyfryzacji, by utrzymywać najwyższy poziom.

– Rozwiązania cyfrowe są kluczem do osiągnięcia wysokiej jakości i efektywności kosztowej w tym samym czasie, na każdym etapie budowy. Wybraliśmy rozwiązania BauApp do zarządzania dokumentacją i zarządzania usterkami na swoich projektach, ponieważ są one przyjazne dla użytkownika i pasują do naszych wewnętrznych procesów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia BauApp – mówi Michal Melaniuk, Prezes Zarządu Cordia Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora