rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Deweloper Develia ruszył z przedsprzedażą mieszkań w Warszawie w ramach inwestycji M Bemowo

dev
Deweloper Develia ruszył z przedsprzedażą mieszkań w Warszawie w ramach inwestycji M Bemowo.

W 6-kondygnacyjnym, dwubryłowym budynku o eleganckiej architekturze powstanie 196 mieszkań o powierzchni od 25 do 145 mkw. Za projekt odpowiada pracownia HRA Architekci, a generalnym wykonawcą jest Develia Construction.

Develia wprowadziła do przedsprzedaży mieszkania w ramach IV etapu warszawskiej inwestycji M Bemowo zlokalizowanej w zielonej części dzielnicy, kilka minut od realizowanej stacji metra Chrzanów. W 6-kondygnacyjnym budynku o stylowej architekturze powstanie 196 mieszkań o powierzchni od 25 do 145 mkw. – od kawalerek po 5-pokojowe apartamenty – wszystkie z balkonem, tarasem lub ogródkiem.

– Bemowo to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, dlatego coraz więcej osób poszukuje tu własnego „M”. Rozbudowana infrastruktura, liczne tereny zielone oraz planowane na przyszły rok uruchomienie stacji metra Chrzanów i Karolin sprawiają, że nowoczesne inwestycje mieszkaniowe, takie jak M Bemowo, są nie tylko wyjątkowo atrakcyjnym miejscem do życia, ale również trafnym wyborem inwestycyjnym – mówi Krzysztof Zając, kierownik działu sprzedaży i kredytów w Develii.

Źródło: Develia
materiał prasowy