
Develia zakończyła budowę 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej we Wrocławiu.
Domy powstały w ramach II etapu osiedla Ogrody Wojszyce, które znajduje się 6 km od ścisłego centrum Wrocławia. W II etapie inwestycji powstało 16 domów obejmujących 31 mieszkań o powierzchni od 151 do 153 mkw., każde z własnym garażem i ogrodem.
Projekt inwestycji przygotowała pracownia Zah Marhall, a generalnym wykonawcą budowy II etapu była firma Haras Budownictwo. Aktualnie trwa proces przekazywania kluczy nabywcom.
– Projekt Ogrody Wojszyce dzięki znakomitej lokalizacji – tylko 6 km od centrum Wrocławia – oferuje komfort życia w kameralnym otoczeniu z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko wszystkich miejskich udogodnień. Przydomowe ogródki są dodatkowym atutem, trudnym do przecenienia szczególnie w mieście. Wokół osiedla przebiegają liczne ścieżki rowerowe, a w sąsiedztwie znajdują się m.in. Park Brochowski oraz Park Wojszycki, które obfitują w miejsca do wypoczynku i spacerów na łonie natury – mówi Krzysztof Sadowski, dyrektor regionalny ds. przygotowania i realizacji inwestycji w Develii.
Źródło: Develia
materiał prasowy
