rynek nieruchomości na wynajem

CPI Property Group sfinalizowało kolejną umowę leasingową

Eurocentrum_1

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych
w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę najmu z firmą RW 22 Sp. z o.o., należącą do grupy Nutri Mind. Rezultatem kontraktu będzie otwarcie restauracji „Meet & Eat” w należącym do CPIPG Eurocentrum Office Complex.

CPI Property Group cały czas pracuje nad podniesieniem jakości warunków pracy w swoich biurowcach, prowadząc intensywne działania komercjalizacyjne w przestrzeniach handlowo-usługowych, przynależnych do budynków. Efektem prac jest podpisanie umowy najmu z firmą RW 22 sp. z o.o., będącą częścią Nutri Mind Group – właściciela sieci restauracji „Meet & Eat”, operujących w prestiżowych biurowcach w Polsce. Restauracja w Eurocentrum Office Complex zajmie powierzchnię ok.1 250 mkw. Jej otwarcie, planowane na kwiecień 2021, zapewni obsługę gastronomiczną nie tylko pracownikom Eurocentrum, ale również gościom z sąsiednich biurowców, należących do portfolio CPIPG, a położonych w korytarzu Alej Jerozolimskich.
Nutri Mind Group to obecny na rynku od ponad 10 lat właściciel sieci 16 restauracji „Meet & Eat”, zlokalizowanych w biurowcach klasy A w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, restauracji hotelowych oraz firmy Nutri Catering & Events. Oferowany przez Grupę koncept antycypuje różnorodne i stale zmieniające się gusta i trendy kulinarne, uwzględniając jednocześnie indywidualizm gości i poszczególnych biurowców.

Podejście to przejawia się we wszystkich aspektach: od zaprogramowania miejsca, przez aranżację przestrzeni, po dobór menu, zgodny z duchem fit & slow. Restauracje „Meet & Eat” serwują śniadania oraz lunche, przygotowane w oparciu o świeże składniki i nowoczesne technologie kulinarne. W menu lunchowym codziennie znajduje się ok. 40 potraw – tradycyjnych i wyszukanych, wegetariańskich i wegańskich, kuchni znanych i egzotycznych. Formuła bufetu daje gościom możliwość komponowania posiłków w zależności od apetytu i budżetu. Dodatkowo oferta „live cooking” serwuje przygotowywane na bieżąco dania kuchni z całego świata. Goście VIP mogą korzystać z krótkiej karty dań na zamówienie oraz obsługi kelnerskiej. Dodatkowo restauracje Meet & Eat wraz z siostrzaną firmą NUTRI Catering & Events zapewniają kompleksową obsługę potrzeb cateringowych firm, począwszy od śniadań biznesowych, służbowych spotkań, aż do organizacji bankietów i pikników integracyjnych.

„Zaufało nam wiele uznanych firm i korporacji, doceniając naszą kuchnię opartą o świeży wysokojakościowy surowiec oraz pomysłowe i nowatorskie dania. Z każdej potrawy wydobywamy maksimum wartości zdrowotnych i smakowych. Gotujemy jak dla rodziny, tylko w większej skali. Restauracja w tak nowoczesnym i ekologicznym biurowcu jakim jest Eurocentrum będzie dopasowana do idei miejsca i mamy nadzieję – spełni najbardziej wymagające oczekiwania naszych gości.” – mówi Renata Waśniewska, dyrektor zarządzający Nutri Mind Group.

Eurocentrum Office Complex to jeden z najbardziej „zielonych” biurowców w Warszawie. Powstał w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa. Zastosowano w nim wiele najwyższej jakości, ekologicznych rozwiązań zarówno w obrębie materiałów budowalnych oraz wykończeniowych, jak i systemów budynku. Położony w korytarzu Alej Jerozolimskich kompleks biurowców oferuje 85 100 tys. mkw. GLA klasy A, dostępnych na 15 kondygnacjach. Ponad 1500 mkw. zajmują zielone atria w częściach wspólnych, które wraz z pasażem handlowo-usługowym i innymi udogodnieniami, pozytywnie wpływają na komfort pracowników. Uhonorowany certyfikatem LEED Platinum.

„Podpisanie umowy na otwarcie nowej restauracji to sukces oraz optymistyczna perspektywa na przyszłość. Liczymy, że otwarcie nowoczesnego konceptu gastronomicznego, oferującego szeroki wybór zdrowych i świeżych dań, spotka się z uznaniem naszych najemców po powrotach do biur. Dodatkowym atutem sieci Nutri Mind Group jest zapewnienie optymalnej przepustowości i sprawnej obsługi setek gości w porze lunchowej. W samym Eurocentrum pracuje ok. 7000 osób, a w naszych wszystkich biurowcach w korytarzu Alej Jerozolimskich – 14 000.” – komentuje Milena Wasilewska Director of Retail Leasing w CPIPG Polska.
Obecnie CPIPG jest właścicielem 14 biurowców w Warszawie (zarządza właścicielsko trzynastoma z nich), o łącznej powierzchni przekraczającej 314 000 mkw.

Źródło: CPIPG.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora