Informacje dnia

Atrakcyjna działka nad jeziorem z dużym potencjałem inwestycyjnym

stare juchy

WGN z Oddziałek w Ełku pośredniczy w sprzedaży atrakcyjnego gruntu z potencjałem inwestycyjnym, położonego nad malowniczym jeziorem.

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni około 5775 metrów kw. położony w rejonie Mazur Garbatych w gminie Stare Juchy w centralnym punkcie Zielonych Płuc Polski na Pojezierzu Ełckim.
Położenie nieruchomości nad Jeziorem Jędzelewo (100 metrów od jeziora) i przy lesie, wśród pagórków i dolin oraz wyjątkowo czyste powietrze sprawia, iż teren ten jest istnym rajem dla miłośników sportów wodnych, wycieczek pieszych i rowerowych, grzybiarzy i wędkarzy.
Na działce posadowionych jest dziesięć domków letniskowych o powierzchni użytkowej 25,80 metrów kw. każdy. Domki wyposażone w pełny węzeł sanitarny z prysznicami ciepłą i zimną wodą. Istnieje możliwość gry w tenisa ziemnego, pływania kajakiem, czy rowerem wodnym, jazda rowerem górskim szlakami turystycznymi.

Teren posesji utwardzony, ogrodzony i zagospodarowany, z ławkami, wyznaczonym stanowiskiem na ognisko. W sąsiedztwie nieruchomości rozciąga się duża plaża, na której wczasowicze mają możliwość korzystania ze sportów wodnych i pełnego relaksu na łonie natury.