Informacje dnia

Wybudują nowy wieżowiec na warszawskim Gocławiu

Aura_Sky25 pięter będzie miał budynek Aura Sky, który rośnie przy ul. Ostrobramskiej (róg Rodziewiczówny) w Warszawie.   Docelowo powstanie tu 580 mieszkań: od 35m2 do 130-metrowych apartamentów. Na parterze znajdzie się centrum handlowe o łącznej powierzchni 3000m2. I etap rozpoczął się w listopadzie br. i zostanie zakończony w 2017 roku.

Aura Sky to kolejna inwestycja Grup Myill-Yon, aktualnie realizującej także: Aura Gdańsk na Wyspie Spichrzów (Gdańsk), Aura Park w Wilanowie (Warszawa) i Aura Garden na Białołęce (Warszawa). Mill-Yon jest częścią Grupy ILDC, który od ponad 100 lat prowadzi działalność deweloperską na wszystkich kontynentach.ILDC jest jedną z czołowych firm działających w Izraelu.

 Architektem Aura Sky jest Kipp Projekt Sp. z o.o., generalnym wykonawcą jest firma UNIBEP S.A., a finansowanie inwestycji zapewnia bank Getin Noble Bank S.A.

Aura Sky charakteryzuje się oryginalną architekturą, a przestronne balkony i tarasy zapewnią doskonały widok na panoramę Warszawy (powyżej 10 piętra widać stąd Pałac Kultury) oraz rezerwaty przyrody: Olszynka Grochowska i Zakole Wawerskie. Budynki rozplanowane są wokół wewnętrznego ogrodu. Wejście ma prowadzić przez eleganckie lobby z portiernią i ochroną, a cały teren będzie zamknięty i monitorowany. W wysokościowcu zaplanowano 4 szybkobieżne windy.

 

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora