rynek nieruchomości na wynajem

Vis à Vis Wilanów w pełni skomercjalizowane

Vis a Vis Wilanów
Zlokalizowany na warszawskim Wilanowie park handlowy Street Mall Vis à Vis zyskał czterech nowych i ostatnich najemców. 

Po nieco ponad pół roku od otwarcia, Street Mall Vis à Vis Wilanów jest już w pełni wynajęty. Podpisane zostały właśnie ostatnie umowy najmu powierzchni, a nowi najemcy wprowadzą się do centrum handlowego w najbliższych miesiącach. Obecnie w lokalach trwają prace adaptacyjne i wykończeniowe.

– Gdy pół roku temu otwieraliśmy na Wilanowie czwarty projekt sieci Street Mall Vis à Visprzyświecała nam koncepcja by było to miejsce z ofertą skierowaną do bardzo świadomego konsumenta, dla którego najważniejsza jest jakość kupowanych produktów, komfort zakupów i wysoki standard usług, z których korzysta na co dzień. Dziś mogę powiedzieć, że w stu procentach spełniliśmy to założenie. Vis à Vis Wilanów jest w pełni skomercjalizowane, a na jego pokładzie mamy fantastyczne marki i najemców z różnorodną ofertą. Są to zarówno duże światowe brandy, jak i mniejsze lokalne marki – mówi Kinga Nowakowska, członek zarządu i dyrektor operacyjna Grupy Capital Park.

Otwarte 1 grudnia 2018 r. Vis à Vis Wilanów to kameralne, przyjazne centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej 219, na styku Błoni Wilanowskich i Powsina, przy drodze nr 724, łączącej Warszawę z Konstancinem-Jeziorną.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora