rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Siedziba Skanska w nieruchomości inwestycyjnej Spark w Warszawie z odnowionym certyfikatem WELL Commercial Interior

Spark2Siedziba Skanska w nieruchomości inwestycyjnej Spark w Warszawie z odnowionym certyfikatem WELL Commercial Interior.

Piąte piętro budynku Spark C, które jest obecnie siedzibą spółki biurowej Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej, zostało ponownie odznaczone prestiżowym certyfikatem WELL Commercial Interior. System ten skupia się na zdrowiu i komforcie użytkowników przestrzeni komercyjnych, w tym biurowych. Jego odnowienie oznacza, że standardy dotyczące jakości powietrza czy wody w budynku i jakość środowiska wewnętrznego są stale utrzymywane na najwyższym poziomie. To pierwsza taka recertyfikacja w Polsce oraz w regionie CEE, a druga w całej Europie.
To pierwsza taka recertyfikacja w Polsce oraz w regionie CEE, a druga w całej Europie.

 

– Recertyfikacja naszego biura w budynku Spark C to nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim potwierdzenie, że w Skanska to właśnie pracownicy i ich potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu. Takie podejście stosujemy w projektowaniu przestrzeni wykorzystywanych przez nasze zespoły, jak również w ramach współpracy z najemcami. Wpisuje się to w szeroko pojęty obszar odpowiedzialności społecznej i środowiskowej oraz działania zgodnego z zasadami etyki. ESG jest bowiem jednym z filarów naszej strategii biznesowej – mówi Anna Marciniak, dyrektorka ds. HR i administracji w spółce biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora