Informacje dnia

Nowoczesne nieruchomości komercyjne: wieżowiec Warsaw UNIT z atrakcją turystyczną Skyfall Warsaw

skyfal

Nieruchomość komercyjna Warsaw UNIT zyskała niezwykłą atrakcję turystyczną. Na wysokości niemal 200 metrów otwiera się wyjątkowe miejsce: Skyfall Warsaw.

Warsaw UNIT jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie wieżowców w Polsce. Za projekt architektoniczny odpowiada Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Projekt. Zarządcą budynku jest CBRE, międzynarodowa firma doradcza, która ma w nim także swoją siedzibę.
Skyfall Warsaw to przeszklona ruchoma platforma, która zagwarantuje odwiedzającym ekstremalne przeżycia. Jednak Skyfall Warsaw to nie tylko platforma widokowa. To także przestrzeń o powierzchni użytkowej 500 mkw. dająca możliwość organizacji spotkań nawet dla 200 osób.

 

– Staramy się, żeby budowane przez nas wieżowce były otwarte dla mieszkańców Warszawy. Warsaw Spire miał plac Europejski, a Warsaw HUB połączyliśmy z metrem niesamowitym łącznikiem. Chcieliśmy, żeby Warsaw UNIT również dał coś mieszkańcom Warszawy. Podczas Nocy Muzeów zapraszaliśmy warszawiaków do naszego położonego na 41 piętrze biura w Warsaw Spire. Odwiedzało nas tysiące osób. Tak powstał pomysł na Skyfall Warsaw, miejsce, które zagwarantuje spektakularne widoki i ekstremalne wrażenia – mówi Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią Ghelamco.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora