Magazyny

Nowe magazyny kompleksu North – West Logistic Park

NWLAP 2 HALA G Budynek

Firma Mycs rozpoczęła działalność w nowo oddanej do użytkowania hali G North-West Logistic Park 2 w Szczecinie. 4000 mkw. powierzchni magazynowej i 320 mkw. powierzchni biurowej zostało oddane do użytkowania. 

Przy podejmowaniu decyzji ważnym czynnikiem dla niemieckiego producenta mebli był dostęp do bardzo dobrze przygotowanej i wykwalifikowanej kadry ze znajomością języków obcych.

North-West Logistic Park 2 to nowoczesny kompleks magazynowy klasy A, usytuowany w południowo-wschodniej części Szczecina przy ulicy Kniewskiej. Bliskie sąsiedztwo Skandynawii oraz Niemiec, doskonałe skomunikowanie z Europą Zachodnią oraz dostęp do Morza Bałtyckiego sprawiają, że kompleks logistyczny ma ogromny potencjał. Położenie parku logistycznego w Szczecinie uczyniło z tej inwestycji niezwykle atrakcyjne miejsce do lokowania i rozwoju firm szczególnie z branży produkcyjnej z kapitałem skandynawskim oraz niemieckim. Inwestorem North-West Logistic Park 2 w Szczecinie jest spółka należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora