Informacje dnia

Na krakowskim Podgórzu powstaje innowacyjna nieruchomość komercyjna – park biurowy klasy A

36a1c0bfceca1db694098d11cecde30d
Firma White Star Real Estate wdroży biophilic design w innowacyjnej nieruchomości komercyjnej – The Park Kraków.

Powstający na krakowskim Podgórzu park biurowy klasy A pokazuje swoje kolejne atuty. Biurowiec The Park Kraków został zaprojektowany zgodnie z zasadami biophilic design. Jak potwierdzają badania, biophilic design wspiera produktywność, kreatywność i wpływa na dobre samopoczucie osób pracujących w takim otoczeniu.
Deweloper White Star Real Estate chce, żeby projekt stał się unikalnym miejscem pracy i ważnym, rozpoznawalnym punktem na mapie krakowskiego Podgórza.
Biophilic design to kompleksowe podejście do projektowania, które wykorzystuje potencjał natury – roślinności, światła, wody i powietrza.
Kompleks The Park Kraków powstaje z wykorzystaniem ekologicznych, certyfikowanych materiałów.

Projektując The Park Kraków, przyświecał nam cel, by przestrzeń jaką oddajemy najemcom, była nie tylko innowacyjna, ale również skoncentrowana na potrzebach człowieka. Strategia biophilic design pozwala na realizację tych celów kompleksowo, zarówno jeśli chodzi o bezpośrednie otoczenie budynków, jak i aranżację wnętrz oraz do wykorzystanie powietrza i wody dla podniesienia komfortu osób przebywających w naszym Parku” – mówi Bartosz Prytuła, Managing partner z White Star Real Estate.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora