Informacje dnia

Multi-funkcyjny kompleks ATAL SKY+ powstaje w Katowicach

ATAL SKY+ (1) — kopia
Deweloper ATAL podjął się budowy najwyższego, multi-funkcyjnego kompleksu w aglomeracji śląskiej. W szczytowym punkcie obiekt liczy aż 121 metrów.

ATAL rozpoczął realizację kompleksu ATAL SKY+, który powstanie w samym centrum Katowic, tuż przy pętli Słonecznej. Docelowo inwestycja składać się będzie z sześciu budynków i dostarczy na śląski rynek łącznie ponad 62 tys. mkw. wielofunkcyjnej powierzchni. W ofercie znajdą się przestrzenie mieszkalne, apartamenty inwestycyjne, lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym oraz strefy rekreacyjne.
W pierwszym etapie projektu do sprzedaży trafiło 316 apartamentów zlokalizowanych w trzech budynkach.

ATAL SKY+ to unikatowy projekt powstający w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w aglomeracji śląskiej – w samym sercu Katowic, z wygodnym dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Kompleks wpisuje się w trend tworzenia miastotwórczych i wielofunkcyjnych kwartałów oferujących wyjątkowe miejsce do życia. Przyszli lokatorzy wszystko, co ważne będą mieli w najbliższej okolicy. Pracując nad koncepcją tego projektu postawiliśmy na ponadczasową miejską architekturę. Inwestycję wyróżnia licząca ponad 121 metrów wieża, ale także wysoka jakość budynków i towarzyszącej im przestrzeni społecznej, którą tworzy ponad hektarowy zielony i rekreacyjny teren. Nowoczesne technologie, funkcjonalne i wysokokomfortowe rozwiązania oraz niezwykła lokalizacja przyciągną do ATAL SKY+ inwestorów i mieszkańców – mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora

ama 14.09.2021 11:51

Jakoś do mnie przemawia taka inwestycja w tym miejscu. Aż się prosiło żeby coś w tym stylu tu powstało. Na wizualizacjach całkiem nieźle się prezentuje ten kompleks