rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Marathon International i Dekpol Budownictwo zawiesili wiechę na nowej hali Marathon International w Kostrzynie

Marathon
Marathon International i Dekpol Budownictwo zawiesili wiechę na nowej hali Marathon International w Kostrzynie.

Nowa nieruchomość komercyjna, tj. centrum e-commerce realizowane przez Dekpol Budownictwo, osiągnęło swoją maksymalną wysokość. Nowa nieruchomość inwestycyjna powiększy istniejące tu centrum logistyczne i pozwoli stworzyć nowe miejsca pracy.
Nowa, w pełni zautomatyzowana hala będzie pełniła funkcję magazynową, z podziałem na trzy strefy funkcjonalne: rozładunkową, magazynowania oraz konfekcjonowania. Inwestycja będzie gotowa do odbioru już na przełomie I i II kwartału 2023 roku.
Organizatorem tradycyjnej uroczystości zawieszenia wiechy był inwestor – Marathon International, firma specjalizująca się w transporcie i spedycji międzynarodowej.

– Cieszymy się, że możemy rozwijać centrum logistyczne w Kostrzynie – mówi Dominik Napieralski, Dyrektor Techniczny Dekpol Budownictwo. – Jesteśmy przekonani, że nowoczesny obiekt spełni oczekiwania prężnie działającego na rynku Marathon International i jego pracowników. Mimo napiętego harmonogramu, realizujemy inwestycję planowo, dzięki bardzo dobrej współpracy obu stron.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora