rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

IT Kontrakt rozbudowuje oddział w Warszawie

IT Kontrakt 01

IT Kontrakt, lider na rynku usług IT w Polsce, konsekwentnie realizuje plan zwiększania skali działalności. Jednym z etapów planowanego wzrostu są zmiany przeprowadzone w oddziale warszawskim oraz przeniesienie do nowego biura w budynku PROXIMO II.

Globalny rozwój, jaki jest naszym celem, nie jest możliwy bez rozbudowy oddziału w stolicy, skąd pracują m.in. Członkowie Zarządu. Wciąż zwiększamy znaczenie i prestiż warszawskiego biura. Unikalne kompetencje i doświadczenie pracowników oraz lokalizacja w centrum stolicy sprawiają, że jesteśmy blisko konkurencji i naszych klientów” – mówi Tomasz Pyrak, prezes IT Kontrakt.

Warszawski oddział IT Kontrakt jest jednym z najszybciej rozwijających się lokalizacji spółki i obecnie zatrudnia 390 osób. Przychody Grupy IT Kontrakt za rok 2018 prognozowane są na poziomie 300 mln i przewiduje się, że ⅓ tej sumy będzie wygenerowana właśnie przez jednostkę warszawską. Także w tym oddziale pracuje największy odsetek wszystkich pracowników firmy. Obsługują przede wszystkim klientów z branży finansowej i telekomunikacyjnej, a przeważającą liczbę specjalistów stanowią developerzy Java oraz rozwiązań ETL.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora