rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Inwestycja biurowa 3T Office Park w Gdyni z formalną zgodą na użytkowanie

3T Office Park_widok elewacje

3T Office Park w Gdyni jest największym z realizowanych w ostatnich latach w tym mieście projektów biurowych.

Inwestycja biurowa otrzymała już formalną zgodę na użytkowanie. Mierzący 50 metrów wysokości budynek składa się z trzech wież. Całkowita powierzchnia najmu, jaką oferuje 3T Office Park w Gdyn wynosi 38,5 tys. m2.
Wśród najemców biurowca znajdują się m.in. Asseco Poland, Wartsila Polska, Mearsk Polska oraz centrum medyczne i stomatologiczne Medicover – pierwsze firmy wprowadzą się do nowych biur jeszcze w IV kw. 2021 roku.

– Na początku października otrzymaliśmy dla 3T Office Park formalną zgodę na użytkowanie obiektu i tym samym zakończyliśmy 2-letni proces realizacji inwestycji. Warto podkreślić, że chociaż przez ponad połowę tego czasu zadania nie ułatwiała nam pandemia, dotrzymaliśmy założonego harmonogramu prac. Zrealizowaliśmy biurowiec o najwyższym standardzie, potwierdzonym m.in. oceną na poziomie Excellent w certyfikacji BREEAM oraz przyznaną przez European Property Awards nagrodą „Best Office Development Poland 2020-2021” – podsumowuje Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu spółki 3T Office Park Sp. z o.o.

Inwestycja powstała w formule generalnego wykonawstwa, za które odpowiedzialna była firma PORR S.A. Proces realizacji koordynowała w imieniu inwestora spółka Gleeds Polska. Projekt architektoniczny powstał w pracowni AHR Architects.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora