Informacje dnia

Hotel Raffles Europejski Warsaw i HE Concept Store grają z WOŚP

image_processing20210118-8714-1xwnck7
Hotel Raffles Europejski Warsaw zaprasza na zwiedzanie kolekcji polskiej sztuki współczesnej, restauracja Europejski Grill na lunch, a HE Concept Store na degustację win z sommelierem. Ten atrakcyjny pakiet dla czterech osób można wylicytować w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której jak co roku hotel i HE Concept Store są częścią.

W niedzielę,  31 stycznia odbędzie się finał największej w Polsce akcji charytatywnej, którą od prawie 30 lat organizuje Jerzy Owsiak. Fundacja WOŚP pomaga szpitalom zebrać środki m.in. na potrzebny, często ratujący życie sprzęt medyczny. Dzięki hojności Polaków i ich dobrym sercom, rokrocznie na koncie fundacji przybywa milionów złotych na ratowanie wcześniaków, pomoc dzieciom z chorobami przewlekłymi, leczenie dorosłych oraz seniorów. Nie ma w Polsce placówki medycznej, która nie skorzystałaby ze wsparcia WOŚP.
 

Jak co roku, zagramy wspólnie z Orkiestrą biorąc udział w aukcji na jej rzecz. Cieszymy się, że mimo tych trudnych czasów możemy cały czas pomagać i być częścią tak szlachetnej inicjatywy.

Thomas Brugnatelli, General Manager Raffles Europejski Warsaw

Hotel wraz z HE Concept Store przekazali na licytację voucher, który obejmuje czteroosobowy pakiet z historią i pysznymi smakami w roli głównej. Osoba, która podczas aukcji prowadzonej przez sztab WOŚP online najhojniej wesprze Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, otrzyma zaproszenie na zwiedzanie kolekcji sztuki Hotelu Europejskiego, lunch w restauracji Europejski Grill oraz sommelierską degustację win w HE Concept Store. Ponadto w HECS już teraz dostępna jest puszka, do której można wrzucać gotówkę z przeznaczeniem na wsparcie potrzebujących, chorych dzieci.

HE Concept Store już po raz kolejny wspiera fundację dołączając się do zbiórki. Uważamy, że warto dzielić się dobrem i z całego serca zachęcamy do tego naszych klientów i gości.

Agnieszka Polańska-Gronek, HE Concept Store Executive Manager.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora