Informacje dnia

Globalworth przejął w zarządzanie wszystkie nieruchomości ze swojego portfolio w Polsce

812dd615cfa1732f4d3be1ca63a8115f
Firma Globalworth przejęła w zarządzanie ostatni budynek ze swojego portfolio w Polsce.

Chodzi o biurowiec Green Horizon, który mieści się w Łodzi. Nieruchomość oferuje 35,5 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 400 miejsc parkingowych. Biurowiec posiada certyfikat LEED na poziomie Gold.
Tym samym wszystkie 22 nieruchomości biurowe i wielofunkcyjne, które należą do spółki Globalworth, znalazły się w portfelu właściciela. Już ponad 600 000 metrów kw. w 22 nieruchomościach znajdujących się w polskim portfolio Globalworth zarządzanych jest przez zarządców nieruchomości ze spółki.

W naszym modelu zarządzania właścicielskiego priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Dzięki temu, że nasi zarządcy pracują w strukturach Globalworth, posiadają stały dostęp do szerokiego know-how firmy, wypracowanych standardów i procedur oraz pełnego zaplecza. To z kolei sprawia, że mają najlepszą wiedzę o zarządzanych nieruchomościach na każdej płaszczyźnie oraz możliwość szybkiego i skutecznego działania. Zarządzanie właścicielskie umożliwia nam również wypracowanie najlepszych, czyli bezpośrednich relacji z najemcami, a to właśnie one są fundamentem, na którym zbudowaliśmy i wciąż umacniamy naszą czołową pozycję na rynku

Artur Apostoł, Chief Operating Officer w Globalworth Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora