
Rok rocznie firma Brother zaprasza swoich Partnerów, współpracowników oraz dziennikarzy branżowych na spotkanie, którego tematyką są minione dokonania oraz plany na nadchodzące lata. Te zaś, zapowiadają się bardzo pozytywnie – według zaprezentowanych danych, rynek druku wciąż trzyma się mocno, za czym opowiadają się wzrosty słupków sprzedaży produktów Brother wszystkich kategorii.
Wydarzenie było również okazją do ogłoszenia pewnych zmian i awansów w strukturze firmy: Krzysztof Mertowski przejmuje obowiązki Country Managera, by sprawować pieczę nad rynkiem polskim oraz ukraińskim; natomiast Piotr Baca awansował na stanowisko Managing Directora w regionie CEE. Nowo mianowani liderzy dziękowali za zaufanie i mówili o obiecującej przyszłości, która nie miałaby jednak miejsca bez sprawdzonych, niezawodnych Partnerów biznesowych.
W części wieczorowej przydzielono wyróżnienia dla tych firm, które wspólnie z Brother Polska od lat aktywnie dbają o rozwój polskiego rynku druku. Laureaci otrzymali nagrody w rozmaitych kategoriach, a ich rozkład prezentuje się następująco:
-
NAJWIĘKSZA LICZBA KONTRAKTÓW MPS W BROTHER CLOUD MPS – PRYZMAT
-
NAJWIĘKSZA LICZBA URZĄDZEŃ W KONTRAKTACH MPS – BLUE BRAIN
-
NAJWIĘKSZY KONTRAKT MPS W BROTHER CLOUD MPS – BIKOP
-
NAJWIĘKSZA SPRZEDAŻ W KANALE SPS – Jantar
-
NAJWIĘKSZA LICZBA URZĄDZEŃ LASEROWYCH SOHO – TERG
-
NAJWIĘKSZA LICZBA URZDZEŃ INK BENEFIT – EURO-NET
-
NAJWIĘKSZY WZROST SPRZEDAŻY W KANALE RETAIL – Komputronik
-
NAJWIĘKSZY WZROST SPRZEDAŻY W KANALE PARTNERSKIM – PIKSELOMANIA
-
NAJWIĘKSZY WZROST SPRZEDAŻY W KANALE BUSINESS – ZETO Białystok
-
NAJWIĘKSZA SPRZEDAŻ W KANALE PT/QL – Power Tools
-
NAJWIĘKSZY WZROST SPRZEDAŻY W KONTRAKTACH MPSPRYZMAT – CEDARTEX
Przy tej okazji, warto również wspomnieć, że Brother rozpoczął drugą połowę roku z przytupem, wprowadzając do sprzedaży nową generację urządzeń popularnej serii InkBenefit. Wszystkie nowe modele wyposażone są w innowacyjny system samodzielnego napełniania zbiorników atramentem, który umożliwia bezdotykowe uzupełnianie. Dedykowane użytkownikom domowym, małym biurom oraz mikroprzedsiębiorstwom, urządzenia InkBenefit wyznaczają nowy standard w dziedzinie druku, podobnie jak Brother Polska, który specjalizuje się w tym już od dwudziestu lat.
Źródło: Brother
materiał prasowy
