rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Focus Estate Fund nabył nieruchomość komercyjną Atrium Mosty w Płocku

Foto Atrium 2
Focus Estate Fund nabył nieruchomość komercyjną Atrium Mosty w Płocku.

Firma Focus Estate Fund zakończyła transakcję nabycia centrum handlowego Atrium Mosty w Płocku. Całkowita powierzchnia centrum (GLA) wynosi 18 000 metrów kw. Jest to już piąta inwestycja tego funduszu w polski sektor handlowy.
Sprzedawcę nieruchomości Atrium Group reprezentowała firma JLL, natomiast stronę kupującą wspierały firmy Czabański & Gałuszyński, Gleeds oraz KKLW.

Nieruchomość komercyjna Atrium Mosty to nowoczesny, urbanistyczny budynek w centrum miasta, mieszczący ponad 50 sklepów. Świetna lokalizacja wraz z 660 miejscami parkingowymi to niezaprzeczalne atuty inwestycji.

Kontynuujemy naszą strategię polegającą na dywersyfikacji portfela inwestycyjnego poprzez nabywanie nieruchomości w różnych częściach geograficznych Polski, jak również poprzez uzupełnianie formatu parków handlowych o centra handlowe typu convenience z doskonałą lokalizacją. Co więcej, dostępne pustostany pozwalają nam na rekonceptualizację centrum handlowego i przekształcenie go w miejsce rodzinnego wypoczynku, które z powodzeniem połączy nie tylko potrzeby zakupowe, ale także zapewni rozrywkę i relaks. Chciałbym również podkreślić bardzo wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania zespołów Atrium i JLL w całym procesie zakupu.”, skomentował Maxim Shkolnick, partner generalny Focus Estate Fund.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora