rynek nieruchomości na wynajem

Firma Hankook Tire Polska w warszawskim GreenWings Offices

umowa
Hankook Tire Polska, wiodący producent opon, wprowadzi się wkrótce do biurowca GreenWings Offices w Warszawie. Firma sfinalizowała właśnie umowę najmu powierzchni biurowej. W procesie jej negocjacji właściciela budynku reprezentowała agencja Corees Polska.

– Cieszymy się,  że udało się nam sfinalizować umowę na wynajem biur akurat w tym budynku. GreenWings zaspokaja wszelkie nasze potrzeby pod względem udogodnień dla pracowników firmy, zarówno w kontekście pracy w biurze, jak i dojazdu do niej – mówi Rafał Spirydon, Prezes Zarządu Hankook Tire Polska.

– Jako reprezentant wynajmującego mogę tylko dodać, że czujemy satysfakcję z tego, iż kolejna firma zaufała nam wybierając właśnie GreenWings na siedzibę swojej firmy. To dowód, że budynek cieszy się powodzeniem nie tylko ze względu na atrakcyjną lokalizację na mapie Warszawy, ale także przemyślane rozwiązania dla najemców – zaznacza Monika Rogucka, Leasing Director Corees Polska.

GreenWings to nowoczesny i ekologiczny budynek klasy A zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie. Łącznie na siedmiu kondygnacjach oferuje 10850 m2 powierzchni biurowej oraz sal konferencyjnych o najwyższym standardzie, obszerny parking podziemny, mieszczący aż 270 samochodów i drugi – naziemny, monitorowany, dla 107 aut. W budynku znajduje się także lokal gastronomiczny (Green Bistro), serwujący szeroki wybór różnorodnych dań zarówno na miejscu, jak i w ramach usług cateringowych.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora