rynek nieruchomości na wynajem

Dzielna 60 z nowymi najemcami

Dzielna 60_Ochnik DevelopmentDzielna 60 – kompleks biurowców w Warszawie oferujący biura loftowe – w dawnych obiektach pofabrycznych, zyskał nowych najemców.

Jest wśród nich m.in. agencja kreatywna, która zajmie 1000 mkw. powierzchni biurowej.  Obejmuje ona zarówno zrewitalizowane biura loftowe w budynku Żoliborz, jak i nowoczesną powierzchnię w szklanej nadbudowie, centralnie położonego budynku Śródmieście. Inny najemca to gabinet medycyny estetycznej.

Niedawno też otwarto na terenie kompleksu nową restaurację – Nasza Kuchnia.

–  Zaletą biur loftowych jest niestandardowa przestrzeń umożliwiająca nieskrępowaną aranżację. Elastyczna jest również wielkość powierzchni, którą oferujemy. Możemy zaproponować zarówno biuro o powierzchni 60 m kw., jak i moduł o metrażu ok. 700 m kw. ulokowany na jednej kondygnacji. Biura mogą być zaaranżowane w formie loftowego open space, powierzchni gabinetowej lub mieszanej – deklaruje Jacek Ochnik, właściciel firmy Ochnik Development, która jest inwestorem.

Dzielna 60 obejmuje pięć budynków, oferując łącznie 20.000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Pracownicy i goście mają do dyspozycji ponad 200 miejsc parkingowych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora

JanekP 19.05.2015 15:43

Zakończyli już tą modernizację: http://www.thecity.com.pl/Biura/Wiadomosci/Dzielna-60-modernizacja-zakonczona wygląda bardzo fajnie