rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Do grona klientów ID Logistics dołączyły Galerie Lafayette

the City of paris in france

Do grona klientów ID Logistics dołączyły Galerie Lafayette. W ramach współpracy ID Logistics przejął zarządzanie operacjami logistycznymi w magazynie Saint-Quentin-Fallavier (Francja). Operator, ceniony za doświadczenie w obsłudze e-commerce i branży modowej prêt-à-porter, przeprowadził modernizację obiektu, zapewniając ciągłość operacji i najwyższy poziom obsługi. Także w Polsce ID Logistics rozwija usługi logistyki kontraktowej dla branży fashion i e-commerce, rozszerzone o organizację dostaw do galerii handlowych.

Rozpoczęcie współpracy z ID Logistics wiąże się z podjęciem przez Galerie Lafayette decyzji o outsourcingu procesów logistycznych. Zadanie to powierzono ID Logistics, który przejął zarządzanie operacjami magazynowymi w Saint-Quentin-Fallavier na okres 6 lat. Magazyn ma powierzchnię 30 tys. m², a zainstalowanie kilku antresoli zwiększyło ją do 45 tys. m². Operator odpowiada za odbiór, przygotowanie i wysyłkę różnych produktów dostępnych w Galeriach Lafayette, w tym m.in. odzieży, obuwia i akcesoriów.

Tym, co przekonało Galerie Lafayette do wyboru ID Logistics, było kompleksowe podejście operatora do zarządzania zasobami ludzkimi oraz przedstawiony program modernizacji magazynu.

 

Eric Hémar, prezes zarządu Grupy ID Logistics, powiedział: Cieszymy się, że możemy powitać w naszej firmie pracowników Galerii Lafayette, z dużym doświadczeniem w obsłudze branży fashion i dóbr luksusowych. Zaufanie, jakim obdarzył nas nowy klient, wzmacnia naszą strategię rozwoju ukierunkowaną na obsługę branż o wysokiej wartości dodanej i dużych wymaganiach środowiskowych”.

Źródło: Grupa ID Logistics.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora