Informacje dnia

Deweloper Victoria Dom rusza ze sprzedażą mieszkań w ramach Osiedla Krzewna na warszawskim Targówku

Krzewna_01

Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż pierwszego etapu Osiedla Krzewna na warszawskim Targówku. W dniu otwarcia do biura sprzedaży ustawiła się kolejka. Podpisano pierwsze umowy. Od początku 2021 r. Victoria Dom sprzedała 506 mieszkań, czyli aż o 42% więcej niż w ostatnim kwartale ub.r. Zarząd spółki zakłada zakontraktowanie w skali roku ok. 2 tys. lokali.

Osiedle Krzewna powstaje u zbiegu ul. Swojskiej i Krzewnej. W 4-kondygnacyjnym budynku zaprojektowano 79 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych lokali o metrażu od 27 m2 do 78 m2. W obiekcie są windy, a każdy z lokali ma balkon (niektóre nawet dwa), a mieszkania ulokowane na parterze – ogródki do 180 m2. Zdaniem przedstawicieli dewelopera, właśnie te mieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Atutem Osiedla Krzewna są także atrakcyjne ceny mieszkań.

–  W naszej ofercie ceny zaczynają się od 8275 zł/m2 w sytuacji, gdy cena transakcyjna na rynku pierwotnym za metr kwadratowy w Warszawie według opublikowanych w grudniu danych NBP wynosiła średnio 10 184 zł/m2 – wyjaśnia A. Krystecka. Z ankiety przeprowadzonej przez GetHome.pl wśród pośredników na rynku nieruchomości wynika, że chociaż ponad połowa z nich spodziewa się w 2021 r. stabilizacji cen mieszkań, to równocześnie ponad jedna trzecia ankietowanych prognozuje wzrost cen. – Bez względu na to, czy będziemy mieli do czynienia ze stabilizacją, czy wzrostem cen, inwestycja w nieruchomość to jedna z najbardziej pewnych form lokaty kapitału – dodaje dyr. marketingu Victorii Dom.

mat.pras.