Informacje dnia

Deweloper ECO-Classic uzyskał pozwolenie na użytkowanie V etapu Wolnego Miasta

Wolne Miasto 5 etap patio 3
V etap realizowanego przez ECO-Classic w Gdańsku osiedla Wolne Miasto uzyskał pozwolenie na użytkowanie i rozpoczęła się procedura odbiorów mieszkań.

Ze 142 zaprojektowanych w nowym budynku mieszkań dostępnych pozostaje jeszcze około 20, o metrażach od 40 do 75 m2. Ich ceny kształtują się od 330 000 zł do 540 000 zł.

Szeroki wybór rozwiązań zaprojektowanych w budynku sprawił, że również V etap cieszył się popularnością wśród osób poszukujących mieszkań na trójmiejskim rynku pierwotnym. I to zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Obok najbardziej popularnych na rynku metraży atutem mieszkań w V etapie były z przestronne balkony oraz nawet 50-metrowe ogródki.

– Własna przestrzeń pozwalająca odpocząć na świeżym powietrzu jest niezbędna mieszkańcom dużych miast. To taki prywatny, mały azyl, gdzie można swobodnie usiąść, napić się kawy, odetchnąć po długim dniu. Wszystkie mieszkania, które budujemy mają balkony sięgające nawet 15m2, na których swobodnie można ustawić leżak lub krzesła i stolik. Mieszkania na parterze mają natomiast tarasy z ogródkami, z których rozciąga się widok na zielone, wewnętrzne dziedzińce i tereny rekreacyjne– mówi Zuzanna Należyta, Dyrektor ds. Handlowych w ECO-Classic. – Natomiast ogródki mają do nawet 50m2. Na tej przestrzeni można zaprojektować mały letni pokój z komfortową przestrzenią wypoczynkową dla dorosłych, kącikiem zabaw dla dzieci czy miejscem dla domowego zwierzaka. Dzięki takim rozwiązaniom, w Wolnym Mieście największym zainteresowaniem cieszą się właśnie mieszkania parterowe.

 

Atutem dla mieszkańców są też znajdujące się już na osiedlu usługi. Bardzo dobrze oceniane są sąsiedztwo żłobka i przedszkola „Srebrna Kotwica”, obecność przychodni lekarskiej czy sklepu spożywczego sieci „Żabka”, cieszącego się ustandaryzowaną ofertą handlową i szerokim zakresem usług dodatkowych.