rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Develia uruchomiła sprzedaż mieszkań w ramach XIII etapu inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie

Sloneczne_Miasteczko_XIII

Deweloper Develia uruchomił sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego w ramach XIII etapu inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie

Kameralne osiedle Słoneczne Miasteczko składa się z 3-piętrowych budynków mieszkalnych, które od ponad 10 lat rozbudowywane jest w cichej i zielonej części Krakowa, przy ul. Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.
W ramach XIII etapu inwestycji deweloper dostarczy na lokalny rynek w sumie 108 mieszkań. Kupujący mają do wyboru mieszkania o metrażach od 26 do 91 m kw. W ofercie znajdą się zarówno kawalerki, jak i przestronne mieszkania 5-pokojowe. Dla najbardziej wymagających klientów zaprojektowano lokale dwupoziomowe.

Słoneczne Miasteczko to jedna z naszych najpopularniejszych inwestycji, o czym świadczy choćby fakt, że rozpoczynamy sprzedaż już trzynastego etapu. W sumie w pierwszych dziewięciu zrealizowanych fazach osiedla powstało blisko 1000 mieszkań. Trwa budowa trzech kolejnych, do końca roku przekażemy nabywcom kolejnych 108 lokali – zapowiada Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.