rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Certyfikaty WELL Health-Safety Rating dla 17 inwestycji komercyjnych Globalworth w Polsce

0a74e1dd0b1bfc911bc5b3558dda1d68
17 nieruchomości komercyjnych Globalworth w Polsce uzyskało certyfikaty bezpieczeństwa WELL Health-Safety Rating.

Oznacza to, że te biurowce i projekty mixed-use spełniają najwyższe parametry w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego, tworząc dobre środowisko do pracy i interakcji społecznych wobec post-pandemicznych wyzwań.
WELL Health-Safety Rating to oparta na obiektywnej dokumentacji, zweryfikowana przez niezależny podmiot ocena dla wszystkich nowych oraz istniejących budynków.

 

Bezpieczeństwo i komfort najemców tworzących społeczność Globalworth są dla nas priorytetowe. Dlatego zdecydowaliśmy się na certyfikację aż 17 inwestycji w Polsce. To między innymi warszawskie biurowce Warsaw Trade Tower, Skylight & Lumen i Spektrum Tower, jak również nasze projekty wielofunkcyjne jak Hala Koszyki, katowicki Supersam czy wrocławska Renoma. Nasze nieruchomości zostały uznane za jedne z najbezpieczniejszych na świecie pod względem ochrony zdrowia oraz tworzenia przyjaznego i zdrowego środowiska pracy. Warto przy tym podkreślić i docenić udział i zaangażowanie w ten proces naszych zespołów budynkowych, przede wszystkim property managerów i facility managerów

Maciej Kamiński, Head of Property & Facility Department w Globalworth Poland

WELL Health-Safety Rating opracowany przez International WELL Building Institute (IWBI) jest odpowiedzią na pandemię COVID-19 i inne zagrożenia dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników budynków.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora