rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowe nieruchomości komercyjne PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital z certyfikatami WELL Building Standard i BREEAM In-Use

8b60b5ce1a8addb166daa21adc70ea32
Biurowe nieruchomości komercyjne PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital z certyfikatami WELL Building Standard i BREEAM In-Use.

Należący do PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital portfel sześciu budynków biurowych klasy A („PRO Portfolio”), zlokalizowanych w głównych miastach regionalnych Polski, uzyskał certyfikaty WELL Building Standard i BREEAM In-Use. W skład portfela wchodzą Diamentum Office we Wrocławiu, budynki Okrąglak i Kwadraciak w Poznaniu, Forum 76 w Łodzi, Opera Office w Gdańsku oraz Centrum Biurowe Vinci w Krakowie. Proces certyfikacji wszystkich biurowców został przeprowadzony przez MVGM, wiodącego na polskim rynku zarządcę nieruchomości komercyjnych.

Certyfikat WELL Building Standard potwierdza najwyższe standardy bezpieczeństwa w budynkach oraz dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie ich użytkowników, a certyfikat BREEAM In-Use poświadcza jakość zarządzania nieruchomością oraz fakt, że budynki spełniają wymogi zrównoważonego rozwoju.

W okresie wzmożonego powrotu pracowników do biur i nowej, popandemicznej rzeczywistości, kwestie zapobiegania rozprzestrzeniania się chorób w zamkniętych pomieszczeniach wysunęły się na pierwszy plan, a właściciele i zarządcy stanęli przed wyzwaniem podniesienia poziomu zaufania i odbudowy społeczności. Certyfikaty, które uzyskaliśmy dla sześciu biurowców z PRO Portfolio potwierdzają, że te budynki pozytywnie wpływają na samopoczucie osób w nich przebywających, ale przede wszystkim spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i tworzą odpowiednie warunki do pracy i interakcji społecznych,

komentuje Łukasz Mazurczak, dyrektor zarządzający MVGM.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora