rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

ATAL z pozwoleniem na użytkowanie dla kolejnych trzech projektów mieszkaniowych we Wrocławiu i Krakowie

Nowe Miasto Jagodno

Ogólnopolski deweloper ATAL zakończył budowę i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla swoich kolejnych trzech projektów.

Pierwszy etap osiedla Nowe Miasto Jagodno oraz drugi i trzeci etap Apartamentów Przybyszewskiego 64 otrzymały już pozwolenie na użytkowanie. Deweloper wydaje już nowym właścicielom klucze do lokali w pierwszym etapie wrocławskiego osiedla Nowe Miasto Jagodno. Tak samo przedstawia się sytuacja w drugim i trzecim etapie krakowskiej inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64.
Nowe Miasto Jagodno to wieloetapowy projekt, który powstaje w południowej części Wrocławia. Natomiast krakowski projekt Apartamenty Przybyszewskiego 64 został podzielony na kilka etapów, w ramach których zaplanowano realizacje 6 budynków składających się z 15 segmentów, dostarczą one łącznie 514 mieszkań.
Dobrze wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest terminowy odbiór kluczy do własnego mieszkania czy lokalu. Dlatego przykładamy dużą wagę do dotrzymywania harmonogramów związanych z zakończeniem realizowanych inwestycji. Od początku roku ATAL zakończył budowę i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla aż trzynastu projektów, w których łącznie zrealizowaliśmy ponad 1 950 lokali. Tylko w pierwszym półroczu przekazaliśmy klientom klucze do 1 650 lokali, a potencjał przekazań na cały rok szacujemy na poziomie ok. 3,5 – 4 tys. lokali
– mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.