Informacje dnia

Student Depot otworzył swoją pierwszą przestrzeń coworkingową w Poznaniu

Student Depot_Poznań_3

Student Depot otworzył swoją pierwszą przestrzeń coworkingową w Poznaniu. Najnowsza inwestycja lidera na rynku prywatnych akademików w Polsce zlokalizowana jest w Centrum Akademickim Polonez przy al. Niepodległości 36. W nowoczesnej przestrzeni biurowej znajduje się 37 stanowisk pracy.

Najnowsza inwestycja Student Depot – lidera na rynku prywatnych akademików w Polsce to 300 metrów kwadratowych powierzchni coworkingowej, która wraz z dużym tarasem tworzy unikatową lokalizację biurową w stolicy Wielkopolski.

37  stanowisk pracy, nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne, świetny design. Klienci zyskają dostęp do części wspólnych, sal konferencyjnych, nowocześnie urządzonej i wygodnej przestrzeni do wypoczynku  i innych udogodnień. Kompleks Centrum Akademickiego Polonez zaoferuje również komfortowy dostęp do klubu fitness i sklepu sportowego oraz licznych punktów handlowo-usługowych. Do dyspozycji użytkowników i ich gości będzie też ponad 80 miejsc postojowych. Kompleks mieści się w bardzo dogodnej  lokalizacji, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych Poznania.

Co ważne dla przyszłych użytkowników, ze względu na zagrożenia związane z pandemią COVID-19 zarządca rygorystycznie stosuje się do zaleceń Sanepidu i Państwowej Inspekcji Pracy, m.in. dostosowując liczbę biurek i przestrzeń między stanowiskami pracy do zasad dystansu społecznego. Cała powierzchnia biurowa jest również regularnie dezynfekowana, a klienci mają stały dostęp do preparatów dezynfekcyjnych.

Przestrzeń coworkingowa to nowa inwestycja grupy Student Depot, która od lat zmienia oblicze domów studenckich w Polsce. Uważne podejście do potrzeb klienta i oferowanie najnowszych rozwiązań technologicznych charakteryzuje wszystkie biznesowe przedsięwzięcia warszawskiej spółki. Student Depot to dziś 37 biurek w poznańskim coworkingu i 2,5 tys. łóżek w 6 domach studenckich w całym kraju. Do 2025 udostępnione zostanie kolejnych 7,5 tys. łóżek.

Firma jest własnością podmiotów powiązanych z Griffin Real Estate oraz Kajima Student Housing Limited, podmiotu zależnego od Kajima Europe i stanowiącego część japońskiej Kajima Corporation.

Źródło: Student Depot.