Inwestycje publiczne

Prologis i Kuehne+Nagel wspólnie świętowali Dzień Ziemi

alexander-abero-OypnYfdiQgg-unsplashMiędzynarodowy Dzień Ziemi jest obchodzony na całym świecie 22 kwietnia. Właśnie ten dzień od lat stanowi symboliczny pretekst do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

Z tej okazji Prologis zdecydował się wesprzeć pracowników Kuehne+Nagel, którzy zorganizowali akcję sprzątania lasu sąsiadującego z Prologis Park Ruda Śląska. Ten park logistyczny znajduje się na zrewitalizowanym terenie poprzemysłowym, na którym ważną rolę pełnią ekosystemy zielone i okoliczne lasy.
W ramach akcji kilkunastu pracowników z Kuehne+Nagel, Danone oraz Prologis wyruszyło w las, by pozbierać śmieci pozostawione tam przez… człowieka. Prologis zapewnił akcesoria niezbędne do sprzątania lasu, między innymi rękawiczki i chwytaki do śmieci, a także workoplecaki, butelki na wodę i słodkie przekąski, by ułatwić przeprowadzenie akcji i umilić wspólnie spędzony czas. Akcja została zorganizowana z inicjatywy Kuehne+Nagel i przy czynnym udziale jej pracowników – Dariusza Nowosada, Regional Logistics Manager Region South, Zbigniewa Chmiela, Kierownika Operacyjnego oraz Pauliny Gania, Specjalista ds. Jakości.

materiał prasowy

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora