Informacje dnia

Prologis chce osiągnąć pełną neutralność emisyjna z budownictwa w skali globalnej do 2025 roku

244f50cef2333788f428396e40d0818e

Prologis opublikował swój piętnasty raport dotyczący efektów działań ESG (z zakresu ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego).

W swoim raporcie Prologis przedstawia kolejne zrealizowane cele i stałe postępy na drodze do wypracowania nowych standardów.
Prologis skutecznie wykorzystuje swoją globalną skalę, by móc oferować rozwiązania w obszarach, takich jak efektywność energetyczna, neutralność emisyjna oraz innowacje wprowadzane z myślą o sukcesie klientów.
Dzięki zaangażowaniu na rzecz zrównoważonego projektowania budynków, efektywności energetycznej i inwestycjom w energię odnawialną w samym 2020 roku Prologis zainstalował na całym świecie instalacje fotowoltaiczne o mocy 40 MW.
Działalność Prologis od lat jest dowodem na to, że skuteczne minimalizowanie wpływu na środowisko jest możliwe.

„Zrównoważony rozwój jest wkomponowany w strategię Prologis i brany pod uwagę przy podejmowaniu wszystkich decyzji – od gabinetu zarządu, po najdalsze zakątki świata, w których prowadzimy działalność. Nasze zaangażowanie w ESG jest tym silniejsze, że ściśle wiążemy je z naszymi priorytetami biznesowymi opartym na trzech filarach, którymi są: koncentracja na potrzebach klienta, zmiana dzięki innowacjom i doskonałości operacyjnej oraz kultura otwartości i rozwój talentów” – powiedział Ben Bannatyne, President, Prologis Europe.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora