rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Ogólnopolski Dzień Otwarty w 14 miastach w Polsce

Lodz_Murapol_Nowa_Przedzalnia

Grupa Murapol zaprezentuje pakiet bonusów podczas Dnia Otwartego.

Będą to zniżki na mieszkania, zewnętrzne miejsca postojowe oraz technologia smart home i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania. Murapol zaprasza do udziału w wydarzeniu już w sobotę, 3 lipca w biurach sprzedaży dewelopera w 14 miastach w Polsce.
Pakiet bonusów przypisanych do każdego lokalu z listy promocyjnej może osiągać nawet do 64 tys. zł. Aby skorzystać z oferty należy odwiedzić biuro sprzedaży podczas Dnia Otwartego.

– Codziennie w licznych spotkaniach w naszych biurach sprzedaży aktywnie wspieramy osoby rozważające nabycie mieszkania do podejmowania decyzji zakupowych. Jednym z cyklicznych wydarzeń, na które czekają nasi klienci są Ogólnopolskie Dni Otwarte. W najbliższej, lipcowej edycji oferujemy pakiet bonusów do wybranej puli lokali mieszkalnych w każdym mieście. To oferta atrakcyjna zarówno dla klientów kupujących mieszkania na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.  – 3 lipca nasi doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 10.00 do 17.00 w naszych biurach sprzedaży zlokalizowanych w 14 miastach. Wszystkim zainteresowanym polecamy wcześniej zapoznać się z promocyjną listą mieszkań i przyjść na spotkanie z już wybranym mieszkaniem – dodaje Łukasz Tekieli.