rynek nieruchomości na wynajem

Nowi najemcy lokali handlowych w parku Zakopianka

PH_Zakopianka(1)3000 mkw. – taką powierzchnię wynajęli nowi najemcy w parku handlowym Zakopianka w Krakowie. Chodzi o salon z meblami i akcesoriami domowymi JYSK i klub Fitness Platinium. Nowe lokale otworzą się w budynku historycznym położonym na terenie parku handlowego.

Właścicielem Parku Handlowego Zakopianka jest fundusz EPISO 3, zarządzany przez firmę Tristan Capital Partners. Umowy najmu w imieniu właściciela parku handlowego negocjowała firma Balmain Asset Management.

 Park Handlowy Zakopianka. znajduje się na terenie dawnych Zakładów Sodowych Solvay kompleks jest dogodnie położony przy jednej z głównych dróg krajowych i zarazem obwodnicy miasta – ul. Zakopiańskiej 62. Na park handlowy składa się główny budynek galerii handlowej o łącznej powierzchni 55 tys.mkw., kino Cinema City, rewitalizowany historyczny budynek z początku XX-wieku oraz trzy sklepy wielkopowierzchniowe: Decathlon, Castorama i FeuVert. W ofercie galerii znajduje się 80 sklepów i lokali usługowych.  Centrum dysponuje bezpłatnym parkingiem na 2 200 samochodów.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora